Series
Ratings
255
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 0.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
Shark: The StormRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Buried HeartsRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
The DealRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 5.0