Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0