Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0