Series
Ratings
10- The Story of CinderellaRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5