Movies
Ratings
1003
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5