Titles you rated
My DearestRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0