Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0