Series
Ratings
28
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.0