Series
Ratings
77
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 2.5