Titles you rated
Demolition ManRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
UnleashedRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
Taxi 3Rated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5