Titles you rated
SaltRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
We Are BrothersRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
ChloeRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0