Movies
Ratings
91
Seoul StationRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
No EscapeRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0