Movies
Ratings
136
OblivionRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0