Movies
Ratings
38
TwilightRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0