Movies
Ratings
340
Hana and AliceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Nana 2Rated ★ 1.5
NanaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OldRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0