Movies
Ratings
566
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
JarheadRated ★ 1.0
Tears of the SunRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 1.0
UnthinkableRated ★ 4.0