Titles you rated
Ben-HurRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
SatantangoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 5.0
Swiss Army ManRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
PlaytimeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
Woman in the DunesRated ★ 3.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 3.5
CurveRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5