Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0