Movies
Ratings
1154
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5