Movies
Ratings
694
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.5
Premium RushRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.0
ChefRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0