Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Salty TourRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5