Titles you rated
The ShiningRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Before I DisappearRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0