Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Queen WooRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 1.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
MovingRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
JettRated ★ 3.0
Love & DeathRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0