Titles you rated
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
TimingRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5