Titles you rated
Mute WitnessRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 5.0
The RuinsRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Stay AliveRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
ExamRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 5.0