Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The SignalRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0