Movies
Ratings
179
ParasiteRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0