Series
Ratings
39
Yong PalRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0