Titles you rated
Tsuma, Shogakusei ni NaruRated ★ 4.5
Maison de PoliceRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.5