Movies
Ratings
257
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5