Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0