Movies
Ratings
310
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
PhenomenonRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
StellaRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5