Titles you rated
CoralineRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 3.5
Kono Natsu no Hoshi wo MiruRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 3.5
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
Midsummer's EquationRated ★ 2.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
A Few Moments of CheersRated ★ 3.5
The GesuidouzRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Suspended TimeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5