Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 5.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 3.5
Tokyo Camouflage HourRated ★ 2.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 5.0- Cheeky AngelRated ★ 4.0