Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0