Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5