Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5