Movies
Ratings
215
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Little FockersRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Dan in Real LifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0