Movies
Ratings
79
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5