Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 1.5- Black ButlerRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Gintama.Rated ★ 2.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5
Black Butler 2Rated ★ 2.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 2.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.5