Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0