Movies
Ratings
110
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
PaulRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0