Series
Ratings
43
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0