Movies
Ratings
168
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5- SeasonsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5