Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Road to KingdomRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0