Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Cezanne and IRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0