Movies
Ratings
1129
Good NewsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5