Movies
Ratings
100
Killer EliteRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5