Series
Ratings
113
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5