Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0